Dinamo Moskva bez Graňáka otočilo duel v Jaroslavli

19.01.2014 Celý región

Moskva 19. januára (TASR) - Hokejisti Dinama Moskva zvíťazili v nedeľňajšom dueli KHL na ľade Lokomotivu Jaroslavľ 4:3, hoci prehrávali už 0:3. O obrat skóre sa postarali v priebehu trinástich minút druhej tretiny, slovenský obranca Dominik Graňák však v ich zostave chýbal.

Jaroslavľ mal dobre našliapnuté za upevnením ôsmej priečky, ktorá mu ako poslednému tímu v Západnej konferencii zaručuje účasť v play off. V 24. minúte vyhrávali domáci po góle Averina už 3:0, no v ďalšom priebehu nechali hostí skórovať až štyrikrát. V záverečnom dejstve už gól nepadol, Dinamo tak po víťazstve 4:3 dosiahlo hranicu 100 bodov v základnej časti KHL.

Hokejisti CSKA Moskva zvíťazili v úvodnom nedeľňajšom zápase KHL nad Admiralom Vladivostok 2:1. Na domácom ľade zaknihovali ziskom troch bodov už štvrté víťazstvo za sebou.

sumáre:

CSKA Moskva - Admiral Vladivostok 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
Góly: 44. Frolov, 48. Radulov - 45. Hodgman

Atlant Mytišči - AK Bars Kazaň 1:2 pp (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Góly: 24. Rukavišnikov - 43. Stapleton, 64. Nikulin

SKA Petrohrad - Torpedo Nižnij Novgorod 4:5 pp a sn
Góly: 3. Makarov, 4. Ketov, 7. Šipačov, 44. Chafizullin - 14. Denisov, 18. Salminen, 30. Wolski, 37. Hietanen, roz. nájazd Salminen

Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Moskva 3:4 (2:0, 1:4, 0:0)
Góly: 6. Chlopotov, 10. Apalkov, 24. Averin - 26. Karsums, 30. Cvetkov, 35. Pestuško, 39. Mironov

Severstaľ Čerepovec - Víťaz Podolsk 7:3 (4:0, 2:2, 1:1)
Góly: 7. Černov, 11. Černov, 13. Jevsejenkov, 19. Mons, 31. Monachov, 32. Zemčenko, 58. Monsk - 22. Ivanov, 31. Soloduchin, 60. Makejev

Dinamo Riga - Amur Chabarovsk 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Góly: 22. Robinson, 26. Johnson, 60. Wilson, 60. Szczechura (HAŠČÁK)

Lev Praha - Sibir Novosibirsk 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 4. Thörnberg, 21. Novotný, 60. Thörnberg - 37. Kugryšev